W dniu 27.09.2020 o godz. 10:00 w Pułtusku odbędzie się egzamin na patent strzelecki. Pierwsza część egzaminu – część teoretyczna odbędzie się w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku ul. Daszyńskiego 19 wejście przez bramę. Po zaliczeniu części teoretycznej nastąpi druga część praktyczna na strzelnicy Sekcji Strzelectwa Sportowego MLKS NADNARWIANKA przy al. Wojska Polskiego 50
w Pułtusku.

Aby przystąpić w tym dniu do egzaminu należy w dniach od 13.09.2020r. do 25.09.2020r. zapisać się na egzamin w Portalu PZSS. Osoby zgłaszające się na egzamin muszą posiadać wydrukowany wniosek o nadanie patentu strzeleckiego wygenerowany z Portalu PZSS z ważnym orzeczeniem lekarza medycyny sportowej jak również do wglądu dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na patent strzelecki prosimy o przesłanie do 13.09.2020r. swojego zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Szczegóły dotyczące terminu kursu przygotowawczego przekażemy po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń osób chętnych.

 

egzamin2020