Po dłuższej przerwie spowodowanej lockdownem 29.05.2021r. nareszcie otwieramy naszą strzelnicę. Zgodnie z kalendarzem Warszawsko Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego w tym dniu wypadają w naszej Sekcji Zawody Powszechne. Zapraszamy do udziału w nich, jak zwykle możliwy będzie start w 8 konkurencjach, które stanowią niezbędne minimum startów konieczne do utrzymania Licencji PZSS. 
Od soboty 5.06.2021r. możliwe będą również treningi strzeleckie po wcześniejszej rezerwacji torów. System rezerwacji jest już aktywny i umożliwia rezerwację torów.  Zapraszamy wszystkich chętnych. 

Aby dokonać rezerwacji należy na stronie głównej Sekcji http://nadnarwianka-strzelectwo.pl/ wybrać z menu głównego zakładkę REZERWACJA.

Pierwszym krokiem jest wybór stanowiska strzeleckiego (oś pistoletowa – stanowisko 1 lub 3 albo oś karabinowa – stanowisko 1 lub 3). Następnie należy wybrać datę wizyty na strzelnicy oraz wybrać godzinę rezerwacji stanowiska (uwaga: jedna osoba może zarezerwować maksymalnie dwie 50 minutowe sesje strzeleckie, w przypadku wolnych osi strzeleckich będzie można korzystać dłużej niż z dwóch sesji 50-ciu minutowych). W kolejnym kroku należy podać informacje dotyczące osoby rezerwującej stanowisko.

Jednocześnie w celu zapewnienia bezpieczeństwa nam wszystkim oraz ścisłego przestrzegania zaleceń Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego przypominamy o konieczności zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa walki z koronawirusem podczas korzystania ze strzelnicy.

UWAGA - Informujemy, że ze względów organizacyjno-technicznych Zawody Powitanie Lata, zaplanowane 12.06.2021 na Strzelnicy LOK Płońsk nie odbędą się

ruszamy ponownie