Od 25 maja 2018 roku w całej Unii Europejskiej, a więc i w Polsce obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych), czyli w skrócie RODO.

W związku z powyższym musimy dokonać pilnej aktualizacji Kart ewidencyjnych Członków Sekcji zawierających między innymi zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ułatwi to realizację  zadań związanych z prowadzeniem Sekcji oraz komunikację w sprawach ważnych a dotyczących poszczególnych lub wszystkich członków naszej sekcji.

Druk Karty ewidencyjnej do wypełnienia można otrzymać podczas wizyty na strzelnicy lub pobrać go bezpośrednio ze naszej strony (Karta ewidencyjna - pobierz).
Wypełnioną Kartę ewidencyjną można pozostawić Kierownikowi Sekcji lub Członkom Zarządu podczas wizyty na strzelnicy lub przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby posiadające licencję sportową mogą dokonać aktualizacji Karty ewidencyjnej przy okazji przedłużenia licencji zawodniczej na kolejny 2019 rok nie później jednak niż do 31 stycznia 2019 r.