Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sekcja Strzelectwa Sportowego MLKS Nadnarwianka Pułtusk wraz z Władzami Samorządowymi oraz pułtuskimi instytucjami i stowarzyszeniami jest współorganizatorem wydarzeń związanych z upamiętnieniem 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

W ramach obchodów Pułtuskiego Września 6 września 2019r. w godzinach 17:00 – 21:00 na naszej strzelnicy przy Al. Wojska Polskiego 50 odbędą się Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. W zawodach może wziąć udział każdy powyżej 15 roku życia. W ramach Zawodów rozegrane zostaną dwie konkurencje strzeleckie: Pistolet sportowy 10 strzałów oraz Karabin sportowy 10 strzałów. Rejestracja zawodników odbywać się będzie w dniu Zawodów od godziny 17:00 do godziny 20:30. Opłata startowa wynosi 25 zł za jedną konkurencję lub 40 zł w przypadku udział w obu konkurencjach. W ramach klasyfikacji indywidualnej w każdej z konkurencji dla pierwszych 3 osób z najlepszymi wynikami przewidziane są trofea ufundowane przez Burmistrza Miasta Pułtusk. Osoby chętne do udziału w Zawodach zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Otwartych Zawodów Strzeleckich o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. Serdecznie zapraszamy do udziału w rywalizacji.

Dodatkowo 7 września 2019r. od godziny 14:00 na Przystani Miejskiej w Pułtusku w podczas Pikniku Militarnego nasza Sekcja Strzelectwa Sportowego w ramach promocji sportu strzeleckiego wystawi stoisko prezentujące najciekawsze egzemplarze pistoletów i karabinów, z których w godzinach otwarcia strzelnicy można doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. W naszym namiocie będzie można uzyskać wszystkie niezbędne informacje jak rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem sportowym oraz wiele innych ciekawych informacji na tematy związane ze strzelectwem. Zapraszamy do odwiedzin stoiska naszej Sekcji.

Na sobotnim Pikniku Militarnym z rąk Burmistrza Miasta Pułtusk wręczone zostaną również nagrody dla zwycięzców Otwartych Zawodów Strzeleckich, które rozegrane zostaną dzień wcześniej na naszej strzelnicy.

Raz jeszcze zapraszamy wszystkich sympatyków strzelectwa oraz osoby zainteresowane rozpoczęciem swojej przygody ze strzelectwem do odwiedzin w tych dniach naszej strzelnicy oraz stoiska na Pikniku Militarnym i aktywnego udziału w pozostałych wydażeniach Pułtuskiego Września. 

Plakat PW

 PIKNIK MILITARNY