W dniu 24.11.2019 o godz. 10:00 w Pułtusku odbędzie się egzamin na patent strzelecki. Pierwsza część egzaminu – część teoretyczna odbędzie się w budynku Akademii Humanistycznej w Pułtusku ul. Daszyńskiego 19. Po zaliczeniu części teoretycznej nastąpi druga część praktyczna na strzelnicy Sekcji Strzelectwa Sportowego MLKS NADNARWIANKA przy al. Wojska Polskiego 50 w Pułtusku.

Aby przystąpić w tym dniu do egzaminu należy w dniach od 10.11.2019r. do 22.11.2019r. zapisać się na egzamin w Portalu PZSS. Osoby zgłaszające się na egzamin muszą posiadać wniosek o nadanie patentu strzeleckiego wygenerowany z Portalu PZSS z ważnym orzeczeniem lekarza medycyny sportowej jak również do wglądu dokument tożsamości ze zdjęciem.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w kursie przygotowującym do egzaminu na patent strzelecki prosimy o przesłanie do 24.10.2019r. swojego zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące terminu kursu przygotowawczego przekażemy po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń osób chętnych.

egzamin